Ansatte

Anne Eriksen

Anne Eriksen
Administrasjon

918 37 548

anne@rbt.as

Asbjørn Løvås Krogstad

Asbjørn Løvås Krogstad
Trafikklærer

934 40 586

asbjorn@rbt.as

Åsmund Tørring

Åsmund Tørring
Trafikklærer

976 83 789

aasmund@rbt.as

Dag Eivind Halvorsen

Dag Eivind Halvorsen
Trafikklærer

991 04 229

dag@rbt.as

Geir Netlandet

Geir Netlandet
Daglig leder

930 00 415

geir@rbt.as

John Gudmund Karlsen

John Gudmund Karlsen
Faglig leder

901 66 616

john@rbt.as

Marit Grønvold

Marit Grønvold
Økonomiansvarlig

957 91 084

marit@rbt.as

Ole Kristian Ukkestad

Ole Kristian Ukkestad
Instruktør

918 26 115

ole@rbt.as

Roy-Børre Henriksen

Roy-Børre Henriksen
Trafikklærer

909 16 302

roy@rbt.as

Kommende kurs

Lastsikring (Personbil med tilhenger (BE))

23. mai / Romerike Buss- og Trailerskole AS, Dyrskuevegen 18, 2040 Kløfta / 1 500,00

Full Etterutdanning persontransport (YSK Person Etterut.)

30. mai / Romerike Buss- og Trailerskole AS, Dyrskuevegen 18, 2040 Kløfta / 10 600,00

Full Etterutdanning kombinert (YSK Kombinert Etterut.)

30. mai / Romerike Buss- og Trailerskole AS, Dyrskuevegen 18, 2040 Kløfta / 10 600,00

Full Etterutdanning godstransport (YSK Gods Etterut.)

30. mai / Romerike Buss- og Trailerskole AS, Dyrskuevegen 18, 2040 Kløfta / 10 600,00

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

Romerike Buss- og Trailerskole AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

Les mer